WordPess İle Neler Yapılabilir!

WordPress açık kaynak kod altyapısı kullanarak hayalinizde tasarladığınız web sitesinden Blog sayfasına, alışveriş sitelerine, inşaat sektöründen emlak portallarına, kurumsal web sitelerine kadar her projeyi WordPress ile yapabilirsiniz!

KİŞİSEL BLOGUNUZU OLUŞTURUN!

WordPress 2017 yılı itibariyle toplamda 6.7 milyon kişisel veya kurumsal site tarafından kullanılmakta. Kurulan sitelerin 3.5 milyonu kişisel bloglar tarafından kurulduğu tahmin edilmekte. Sizlerde hayalinizdeki blog sayfasına sahip olmak için geç kalmayın. WordPress blog temalarını paylaştığımız birbirinden özel temalara göz atarak ilk adımı atın!

ALIŞVERİŞ SİTENİZİ OLUŞTURUN!

Cadde mağazası sahibimisiniz? İşletmenizi internete taşıyarak milyonlara hitap etmeye hazırsanız doğru yerdesiniz! WordPress WooCommerce plugini ile uyumlu olarak çalışan alışveriş temalarından dilediğinizi kurulumu yaparak sizlere teslim ediyoruz ve teslimat sırasında gerekli WooCommerce yönetimi için gerekli işlemleri öğreterek sizlerin e-Ticaret sitenizi yönetmenizi sağlıyoruz.

Kurumsal Web Sitesi!

WordPress alt yapısı kullanarak kurumsal web sitenizi kurabilir ve yapmış olduğunuz çalışmalarınızı, projelerinizi ve şirket haberlerini girerek sitenize giriş yapan müşterilerinizi bilgilendirme işlemi yapmış olursunuz. WP Kurulum olarak seçmiş olduğunuz temayı kurulumunu gerçekleştiyor ve siteyi yönetmeniz için sizlere teslim ediyoruz. Kurumsal web site temalarına göz atmanızı tavsiye ederiz.

İNŞAAT VE EMLAK SİTENİZİ OLUŞTURUN!

WordPress açık kaynak kodlu alt yapıyı kullanarak emlak sitenizi kurabilir, inşaat projelerinizde yer alan resimleri paylaşarak müşterilerinize ön bilgilendirme yapmış olursunuz. Detaylı arama formlarıyla sitenize giriş yapan müşterilerinize kolaylık sağlarsınız. Şirketinizin websitesini bir kaç basit adımda oluşturabilirsiniz.

HAYALİNİZDEKİ WEB SİTESİNE SAHİP OLUN!

İşletmeniz için hayalinizde kurduğunuz web sitesi bu kategorilerden birinde değilse size tüm temalarımıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Eğitimden sağlık sektörüne, tartışma forumlarından video yükleme sitelerine kadar bir çok alanda en popüler ücretli WordPress temalarını sizler için derledik. Beğenmiş olduğunuz temanın adını iletişim formundan bizlere iletmeniz yeterli olacak. Size en kısa zamanda teklif hazırlanarak dönüş sağlanılacaktır.

WORDPRESS KURULUM HİZMETLERİMİZ!

WordPress açık kaynak kod altyapısı kullanarak hayalinizde tasarladığınız web sitesinden Blog sayfasına, alışveriş sitelerine, inşaat sektöründen emlak portallarına, kurumsal web sitelerine kadar her projeyi WordPress ile yapabilirsiniz!

WORDPRESS KURULUM HİZMETİ

WordPress kurulum hizmeti, sizlerin kolayca yönetebileceğiniz bir web sitesine sahip olmanız için basit, hızlı ve güvenli bir yol izlemekteyiz.

WORDPRESS TEMA KURULUMU

Ücretli satın aldığınız veya ücretsiz beğendiğiniz WordPress temaların kurulumunu ve dilerseniz sayfa tasarımlarını yaparak teslim ediyoruz.

WORDPRESS SEO HİZMETİ

WordPress kurulum hizmeti, sizlerin kolayca yönetebileceğiniz bir web sitesine sahip olmanız için basit, hızlı ve güvenli bir yol izlemekteyiz.

WORDPRESS PERİYODİK BAKIMI

WordPress periyodik bakım hizmeti, kurmuş olduğunuz sitenin veya kurmuş olduğumuz sitelerin 3, 6 ve 12 aylık bakım paketlerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

KURUMSAL WEBSİTE HİZMETİ

Kurumsal Website Hizmeti: Şirketinizin kurumsal kimliğine uygun bir tema seçmenizde yardımcı oluyoruz ve kurumsal kimliğine uygun bir şekilde sitenizi oluşturuyoruz.

CACHE - HIZLANDIRMA İŞLEMİ

WordPress kurulumunda standart Cache ayarlaması yapılmaktadır. Sitenizin daha hızlı, daha fazla ziyaretçiyi kaldırması için Profesyonel Cache Hizmeti paketlerinden birini seçerek sitenizin hızını arttırabilirsiniz.

KURUMSAL WORDPRESS DESTEĞİ!

WordPress, 2001 yılından beri sürekli geliştirilen, dünyadaki web sitelerinin yüzde 22’sinde kullanılan açık kaynak kodlu içerik yönetim sistemidir.

WordPress Google dostudur. Sürekli güncellenip geliştirildiği için, en yüksek web standartlarında içerik oluşturmanıza imkan tanır.

WordPress kullanmak için web tasarımcı veya fazla bilgiye sahip olamadan web sitesindeki bilgileri microsoft Word’de çalışır gibi kolayca değiştirebilir.

WordPress çok amaçlı bir sistemdir. Basit bir site kurabilir, işinizin durumuna göre sisteminize farklı fonksiyonlar ekleyebilirsiniz.

WordPress sitenizi heryerden yönetebilirsiniz. Bilgisayar, tablet veya akıllı telefondan yönetebilir, yeni içerikler ekleyip, düzenlemeler yapabilirsiniz.

Dünyanın en çok kullanılan içerik yönetim sistemi olduğu için, binlerce geliştirici tarafından devamlı test edilmekte ve güncellemeler ile sürekli güvenli bir halde tutulmaktadır.

HAYALİNİZDEKİ WEB SİTESİNE SAHİP OLMAK İÇİN GEÇ KALMAYIN HEMEN BAŞLAYIN!